Продукція Swedish Match

Запальнички та сірники


Swedish Match зі своїм основним брендом запальничок Cricket є ключовим гравцем на міжнародному ринку одноразових запальничок, які відомі всьому світу завдяки високій якості, безпеці та дизайну. Більше 300 мільйонів запальничок Cricket продається за рік по всьому світу. Щодня близько 200 мільйонів людей у 140 країнах світу використовують запальнички Cricket.

Запальнички Cricket і процес виробництва мають сертифікати ISO, повністю відповідають міжнародним стандартам безпеки. Перед виходом на ринок запальнички проходять більше 60 різних випробувань. Запальнички Cricket виготовляються в Нідерландах, на Філіппінах та в Бразилії.

Cricket одні з небагатьох одноразових запальничок у світі, корпус яких виготовлений з нейлону. Переваги цього матеріалу в тому, що він самозгасаючий, міцний та ударостійкий, стійкий до дії багатьох хімічних речовин та перепадів температур, дозволяє робити тонкі стінки корпусу і заповнювати великою кількістю газу. Запальничка має фіксовану висоту полум’я, запатентований клапан захищає систему подачі газу від пилу. У 1993 році була розроблена перша в світі запальничка з захистом від дітей.

Swedish Match також виробляє сірники на сучасних заводах в Швеції та Бразилії. Продукція відповідає вимогам безпеки, виготовлена без застосування шкідливих речовин, коробочки зроблені з вторсировини, а виробництво не шкодить довкіллю. Бренди сірників в основному розроблені для кожної країни індивідуально, серед них Solstickan (країни Скандинавії), Fiat Lux (Латинська Америка), Swan (Великобританія), Feudor (Франція), Redheads (Австралія) та інші.Снюс та снафф


Тютюнові вироби, що відносяться до некурильного тютюну. Снюс – це подрібнений зволожений тютюн, який поміщають між верхньою губою і десною, при цьому нікотин з тютюну потрапляє в організм. Swedish Match займає лідируючі позиції за продажами снюсу та снафу в країнах Скандинавії, де він найбільш популярний, а також третє місце на ринку США. Основні бренди: General, Göteborgs Rapé, Ettan, Grov та інші. Виробничі потужності розташовані в Швеції та США.

Сигари та жувальний тютюн


Ці вироби виготовляються і продаються на території США, де Swedish Match є лідером з продажів сигар масового попиту і найбільшим виробником жувального тютюну. Основні бренди: сигари White Owl, Garcia y Vega; жувальний тютюн Red Man. Виробництво сконцентровано в США та Домініканській республіці.