Про компанію

Мета компанії-імпортера “Рінго Лтд” – забезпечити споживачів високоякісною та безпечною продукцією торгової марки “Cricket”, пропонувати широкий асортимент запальничок – як класичну лінійку, так і нові трендові види, – а також забезпечити безперебійну систему поставок по всій території України.

У 2012 році компанія “Рінго Лтд” встановила ділові відносини з найбільшим дистриб’ютором тютюнової продукції в Україні – компанією “Мегаполіс Україна” (прим. – з 2016 року компанія називається “Тедіс Україна”), тим самим виводячи продукцію “Cricket” у наймасовіший сектор дистрибуції.

Постійно вивчаючи, чому надають перевагу українські споживачі, “Рінго Лтд” підбирає оптимальну товарну лінійку одноразових запальничок, представлених на ринку як під власним брендом “Cricket”, так і з індивідуальним дизайном для різних торгових мереж, компаній, брендів. Також, останніми роками, бренд “Cricket” представлений і у вигляді стильної та функціональної побутової запальнички Fireturbo. Cricket Fireturbo користується великою популярністю. Для багатьох українців вона впевнено стає незамінним помічником у побуті та на відпочинку.

Згуртована команда компанії “Рінго Лтд” сумісно розробляє та впроваджує нові бізнес-стратегії для укріплення позицій на ринку України. Щорічно проводяться робочі конференції співробітників “Рінго Лтд” з колегами з інших країн по бренду “Cricket” для обміну знаннями та пошуку нових форм ведення бізнесу. Багаторічний досвід наших співробітників, розуміння потреб ринку та вміння оперативно реагувати на зміни забезпечують стабільний ріст та розвиток.

Вже багато років компанії вдається безперебійно поставляти продукцію під брендом “Cricket” у майже кожний населений пункт України, разом з її високою якістю та рівнем безпеки це зробило бренд “Cricket” впізнаваним та визнаним мільйонами споживачів.