Безпека

Конструктивне виконання


Щодня близько 200 мільйонів людей у 140 країнах використовують запальнички Cricket. І це не співпадіння. Наші запальнички втілюють собою якість та безпеку. Усі запальнички Cricket, що продаються по всьому світу, пройшли 60 випробувань якості та сертифіковані стандартом ISO 9994. Функція автоматичної висоти полум’я гарантує, що більше не буде приводу для хвилювання, викликаного небезпечно високим рівнем полум’я. Більш того, кожна запальничка Cricket стійка до дії температури, що перевищує 65° С. Спеціальний механізм робить запальничку безпечною для дітей.
Чому запальнички Cricket мають функцію автополум’я?


Усі запальнички Cricket оснащені функцією автополум’я, яка має багато переваг:

  1. Ніяких сюрпризів від дуже високого полум’я: регулятор висоти полум’я запальничок, оснащених таким регулятором, можна випадково пересунути на максимум просто зачепивши його, наприклад, за підкладку кишені. Як результат, високе полум’я (120 мм) може сильно Вас уразити при підпалюванні цигарки. Те ж саме може трапитися, коли Ви забули, що виставили висоту полум’я на максимум. У оснащених функцією автополум’я запальничок Cricket максимальна висота полум’я складає 45 мм за нормальної кімнатної температури. Завжди постійний рівень.
  2. Надійна система: менша кількість рухомих деталей означає простішу та надійнішу систему.
  3. Ідеальна висота полум’я: у процесі виробництва кожна окрема запальничка автоматично тестується для того, щоб переконатися в ідеальній для підпалювання цигарки висоті полум’я.
Чому саме нейлонові запальнички?


Усі запальнички Cricket виготовлено з нейлону. Ми обрали цей матеріал через безліч його переваг. Основні серед них:

Нейлон – самозгасаючий матеріал: як тільки джерело займання видалено, нейлон перестає горіти.

Нейлон – міцний та високо ударостійкий матеріал, інертний за широкого діапазону температур. Запальничку Cricket Ви можете використовувати від екватору до полюсів.

Нейлон дозволяє виготовляти дуже тонкі корпуси. Тому Cricket поєднує високий вміст газу та компактний дизайн.

Нейлон стійкий до дії ацетону, палива та дизелю, косметики, жирів та олій.
Жаростійкість


Це технічний термін, що використовується для позначення продукту як стійкого до визначеного діапазону температур без втрати внутрішніх якостей матеріалу. Для запальничок ці рівні температур викладено у стандартах, таких як ISO 9994, де описуються конкретні температурні тести. Запальнички Cricket відповідають вимогам даного стандарту.
Чому назва запальничок Cricket асоціюється з якістю?


  1. ISO 9994. Запальнички Cricket повністю відповідають міжнародним стандартам якості. З результатами наукових досліджень в області безпеки і постійними перевірками на лінії виробництва, Cricket має на меті знаходитись в авангарді безпеки для споживачів. Поведінка полум’я запальничок, міцність та стійкість до температур – дані характеристики відповідають вимогам сертифікації ISO 9994:2005.
  2. Кожна модель запальнички Cricket проходить ретельну щорічну перевірку і сертифікована незалежними акредитованими інститутами сертифікації ISO 9001. Завдяки сертифікації ISO 9001:2000 запальнички Cricket знаходяться на передньому краї міжнародних правил безпеки. Організаційні та виробничі процеси в Cricket Lighters сертифіковані стандартом ISO 9001. Наша система якості розроблена задля оптимальної продуктивності (вчасна доставка, управління процесами, сервіс).
  3. ISO 14001. Згідно сертифікації стандартом ISO 14001:2004, у нашому виробничому процесі мінімізується шкода навколишньому середовищу.
Захист від дітей (загальні відомості)


В США, Канаді та Новій Зеландії вже з 1994 року всі запальнички повинні бути захищені від користування дітьми. Починаючи з березня 2007 року в країнах ЄС вводяться запальнички з функцією захисту від дітей. В Україні такі запальнички вводяться з 2019 року.

Механізми захисту від користування дітьми, реалізовані в продукції Cricket, не дозволяють дітям вмикати запальнички, незручності для дорослих при цьому мінімальні.

Запальнички Cricket повинні відповідати дуже жорстким стандартам безпеки. Зазвичай кожна країна має визнані державою органи по проведенню випробувань, що сертифікують продукти і гарантують їх відповідність міжнародним стандартам безпеки, таким як DIN, ISO та ASTM. Маркування GS (“Geprüfte Sicherheit”) – німецький сертифікат маркування безпеки, який показує, що запальничка протестована і відповідає стандарту безпеки запальничок ISO 9994.

В Європі ми вже маркуємо знаком GS запальнички, оснащені механізмом СR (Child Resistance - захист від використання виробу дітьми). В Україні законодавство буде зобов’язувати продавати запальнички тільки з СR у 2019 році.

На запальничках Cricket встановлена спеціальна стрічка між активуючими запалювання коліщатками. Поверхня цієї стрічки щільно прилягає до коліщаток. Стрічка перешкоджає доступ до коліщаток та їх затиснення. Ергономічне рішення перешкоджає запалюванню дитячою рукою. Тестування системи було проведено у відповідності із Стандартом безпеки цигаркових запальничок (16 CFR, секція 1210.4). При цьому для дорослої людини мінімальна різниця у запалюванні.
Система захисту від запалювання дитиною на стандартній запальничці
На фото зображені запальнички з CR (з жовтою та чорною кнопкою) і без CR (з синьою кнопкою).