Як відрізнити підробку Cricket

Оригінальна запальничка

Оригінальна запальничка

  1. Напис виконаний білою фарбою – чіткий, колір насичений.
  2. Важіль не має люфта у вільному стані.
  3. Клапан горіння автоматичний, без регулятора. (Безпечна висота полум’я підтримується автоматично. Патент Swedish Match).
  4. Клапан горіння повністю металевий, діаметром 3 мм, білого кольору.

Запальничка Cricket елегантна і тонка (компактна запальничка, легко вміщається у пачку цигарок).

Має безпечну постійну висоту полум’я за рахунок унікального автоматичного клапану (гарантія безпеки при підпалюванні).

Одна з небагатьох у світі запальничок, корпус якої виконаний не з пластмаси, а з нейлону (виробництва американської фірми Dupont). Нейлон, на відміну від пластмаси, не горить і є більш стійким матеріалом. Це дозволяє зробити стінки запальнички тоншими і помістити у неї більше газу під великим тиском. Саме тому Cricket служить принаймні у 3 рази довше звичайних “прозорих” запальничок.

І найголовніше: негорючий корпус і повна відсутність витоку газу дають гарантію, що Cricket ніколи не перетвориться на міні-бомбу на сонці і не вибухне, як це буває з дешевими “прозорими” запальничками. Запальнички Cricket виготовляються на заводах концерну Swedish Match в Ассені (Нідерланди) та Манілі (Філіппіни).

Запальничка-підробка

Запальничка-підробка

  1. Напис може бути виконано як білою, так і темною фарбою, як правило, буває нечітким, колір блідий.
  2. Важіль має люфт у вільному стані.
  3. Клапан горіння має регулятор, схований під захисну кришку (тобто механізм клапану у підробок такий самий, як у звичайних китайських запальничок, але схований під захисну кришку і не має важеля зовнішнього регулювання, який зрізаний, щоб зробити копію більш схожою на справжній Cricket, що являє собою серйозне порушення технології, так як такий клапан, без можливості регулювання, вкрай небезпечний для користувача і може стати причиною травми, якщо полум’я стане занадто високим). Для збільшення візуальної схожості з оригінальною запальничкою на клапан горіння може бути прикріплена пластмасова шайба, яка легко знімається.
  4. На клапан горіння підробки прикріплена пластмасова шайба для імітації клапану оригінальної запальнички. Клапан горіння – латунна трубка жовтого кольору діаметром 1 мм і білого кольору – 3 мм.