Наші партнери

TEDIS Ukraine

TEDIS Ukraine - одна з найбільших українських дистрибуційних компаній. Штат компанії TEDIS Ukraine нараховує близько 2500 співробітників, регіональна мережа складається з 35 регіональних структурних підрозділів (РСП) по всій території України.

TEDIS Ukraine - одна з 32 українських компаній, які увійшли в рейтинг “500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи” за версією Deloitte. Компанія є учасником Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП). TEDIS Ukraine зайняла 5 місце в рейтингу “Найкращі компанії для лідерів”.

Протягом багатьох років компанія успішно співпрацює з провідними виробниками тютюнової продукції: Japan Tobacco International, Philip Morris International, Imperial Tobacco Group, British American Tobacco і з компанією Ringo Ltd у сегменті супутніх товарів, так як вибрала Ringo Ltd у якості надійного постачальника високоякісних європейських запальничок Cricket.

tedis-ukraine.com.uaЛАЙТС ПЛЮС та ЛАЙТ ДИСТРИБЮШН

Компанії «ЛАЙТС ПЛЮС» та «ЛАЙТ ДИСТРИБЮШН» є партнерами компанії “Рінго Лтд” по роботі з роздрібними торговими мережами України.

Компанії «ЛАЙТС ПЛЮС» та «ЛАЙТ ДИСТРИБЮШН» співпрацюють з такими мережами як: Фоззі, Сільпо, Фора, Велика Кишеня, ЕКО-маркет, Мегамаркет, Новус, АТБ, Простор, Лоток, Рост, Брусничка, Континент, Пчёлка маркет, Т-кіоски та інші.